Woodface
Svatební dary
Facebook
Loading

Naše myšlenka

 

Naše tři hlavní principy LOVE HOME:

 

1)    Kompletní nabídka produktů a služeb pro interiér vašeho bydlení

 

2)    Široký sortiment materiálů pro rekonstrukci, nebo pro zařízení nového bytu či domu

 

3)    Zázemí a servis pro bytové designéry

 

Projekt LOVE HOME si klade za cíl klientům nabídnout na velké ploše nejen sortiment nábytku na míru vč. vybraných bytových doplňků, ale zejména ve spolupráci s bytovými  designéry zajistit komplexní služby vč. realizace komplexních stavebních a interiérových prací. To vše na jednom místě. Zde  nabízíme od podlah, tapet či omítek i interiérové věci jako je osvětlení či „inteligentní řízení domu“. Poradíme jak správně sladit barvy v interiéru. Pomůžeme vám optimálně rozvrhnout váš obytný prostor a realizovat rekonstrukci či stavbu nového bydlení. To vše za velmi přijatelné ceny.

 

NOVÝ WOODFACE znamená nové produkty. Kromě osvědčené klasiky, jako jsou skříně a šatny na míru, nabízí také široký sortiment kuchyní, ložnic, obývacích i dětských pokojů.

 

Navštivte prodejnu v Praze 1 ve 3p. OD Kotva. Pod značkou „LOVE HOME“, zde klientům nabízíme sortiment nábytku na míru vč. vybraných bytových doplňků. Ve spolupráci s bytovým  designérem pro Vás zajistíme komplexní služby za velice přijatelné ceny.

LOVE-HOME.cz