Woodface
Svatební dary
Facebook
Loading

Interiérové poradenství

Služby interiérového designéra

Nabízíme Vám poradenství v oblasti interiérů, architektonické návrhy interiérů od dispozičního návrhu, přes materiálové a barevné řešení, realizační výkresy až po autorský dozor při realizaci. Na naší prodejně najdete kompletní servis pro stavební rekonstrukce a vybavení interiéru. Bližší informace o nabídce produktů naleznete v jednotlivých sekcích webových stránek.

Pokud již máte svého architekta nebo ujasněnou koncepci vybavení interiéru, nabízíme Vám profesionální spolupráci při technickém řešení a optimalizaci úložných prostor či atypických prvků nábytku. Na naší prodejně Love Home vám bude po předchozí telefonické dohodě k dispozici

 

Odborník na interiéry:

Hana Slobodzianová

Mob.721320054

Email: hslobodzianova@love-home.cz

 

Naše tři hlavní principy LOVE HOME:

 

1)    Kompletní nabídka produktů a služeb pro interiér vašeho bydlení

 

2)    Široký sortiment materiálů pro rekonstrukci, nebo pro zařízení nového bytu či domu

 

3)    Zázemí a servis pro bytové designéry a architekty

 

Projekt LOVE HOME si klade za cíl klientům nabídnout na velké ploše nejen sortiment nábytku na míru vč. vybraných bytových doplňků, ale zejména ve spolupráci s bytovými  designéry zajistit komplexní služby vč. realizace komplexních stavebních a interiérových prací. To vše na jednom místě. Zde  nabízíme od podlah, tapet či omítek i interiérové věci jako je osvětlení či „inteligentní řízení domu“. Poradíme jak správně sladit barvy v interiéru. Pomůžeme vám optimálně rozvrhnout váš obytný prostor a realizovat rekonstrukci či stavbu nového bydlení. To vše za velmi přijatelné ceny.

 

NOVÝ WOODFACE znamená nové produkty. Kromě osvědčené klasiky, jako jsou skříně a šatny na míru, nabízí také široký sortiment kuchyní, ložnic, obývacích i dětských pokojů.

 

Navštivte naše prodejny v Praze-Štěrboholích a OD Kotva. Pod značkou „LOVE HOME“, zde klientům nabízíme na 600 m2 a 300 m2 sortiment nábytku na míru vč. vybraných bytových doplňků. Ve spolupráci s bytovým  designérem pro Vás zajistíme komplexní služby za velice přijatelné ceny.

LOVE-HOME.cz